Školní výlet 9. třídy

08.06.2016 20:59

Ve dnech 11. - 13. května jsme se my, žáci 9. třídy, vypravili na školní výlet do Jeseníků. První den po příjezdu a ubytování na chatě Barborka jsme se vydali na Praděd. Na cestě k vrcholu nás čekalo překvapení. Ležely tady ještě zbytky sněhu. Další den jsme jeli na celodenní výlet - na ranč do České Vsi. Tam nás čekal adrenalin v podobě lanového centra, houpačky na lanech a zkouška lukostřelby. Večery jsme trávili hraním her a také sledováním našich hokejistů na MS. Třetí den jsme výlet ukončili návštěvou světoznámých lázní Karlova Studánka. Po nákupu suvenýrů a dobrém obědě jsme se vydali domů.

Počasí nám po celou dobu přálo. Školní výlet se nám všem líbil a hodnotíme ho jako velice vydařený. Velké poděkování patří paní Lazar-Fulnečkové a panu Hanusovi, kteří výlet zorganizovali, a také pánům Kučatým, kteří vypomohli s dopravou. Poděkování patří rovněž oběma vyučujícím, které nás doprovázely, a to Mgr. Pavlíně Řehánkové a Mgr. Kateřině Bachroníkové.

Žáci 9. třídy